ورود دانشجويان  

خوش آمد
 

به سامانه دانشجويان كارشناسي دانشكده كامپيوتر خوش آمديد.
لطفا به نکات زیر با دقت توجه فرمایید:

 
کار با سایت دانشکده
 

دانشجویان محترم در بدو ورود به دانشکده بایستی با استفاده از شماره دانشجویی و کلمه عبوری که توسط دانشگاه در اختیارشان قرار گرفته وارد سامانه دانشجویان کارشناسی یعنی همین صفحه شده و برای یک بار اطلاعات پروفایل خود را بطور دقیق پر کنند تا بتوانند در ادامه از امکانات سایت که در بخشهای پایین توضیح داده شده استفاده نمایند. خواهشمند است تاریخ تولد، ایمیل، آدرس دائمی منزل و شماره تلفن دائمی خود را در پروفایل وارد نمایید تا در هر لحظه در صورت نیاز امکان دسترسی به شما وجود داشته باشد؛ حتی بعد از فارغ التحصیلی.

 
مراحل انجام پروژه کارشناسی
 

دانشجوياني كه درس پروژه را اخذ مي نمايند لازم است مراحل ذیل را انجام دهند:

1- انتخاب استاد راهنما و توافق در مورد موضوع پروژه حداکثر تا دو هفته بعد از انتخاب واحد و اطلاع آن به مدیر گروه جهت ثبت در لیست آن استاد. در صورتی که دانشجو این کار را به موقع انجام ندهد، مدیر گروه خود رأساً اقدام به وارد کردن نام دانشجو در لیست یکی از استادان دانشکده که دارای ظرفیت خالی است می نماید و دانشجو حق تغییر استاد را نخواهد داشت.
2- پر کردن فرم اطلاعات پروژه در صفحه مخصوص آن در سایت
3- اطلاع به استاد راهنما برای تایید در سایت. در صورتی که فرم نیاز به اصلاح داشته باشد استاد راهنما آن را برای شما برخواهد گرداند و شما بایستی پس از اصلاح مجددا فرم را ارسال نمایید تا استاد رهنما تایید کند.
4- انتظار برای تایید موضوع پروژه توسط مدیر پژوهشی. در صورت عدم تایید، فرم توسط مدیر پژوهشی برگردانده می شود و شما باید روند را از آغاز تکرار نموده یا اینکه استاد راهنمای خود را عوض کنید.
5- شروع به کار روی پروژه پس از تایید مدیر پژوهشی تا اتمام پروژه
6- ارائه پروژه به استاد راهنما. ایشان باید پس از مطالعه پروژه و در صورت تایید، تاییدیه خود را در سایت ثبت و نمره آن را نیز منظور نماید.
7- تایید مدیر پژوهشی و ارسال نمره برای آموزش

 
همکاری با دانشجویان ارشد
 

در صورتي كه تمايل داريد پروژه خود را به صورت عملي و در قالب دستيار براي يكي از دانشجويان ارشد انجام دهيد در هنگام پر کردن فرم اطلاعات پروژه می توانید با علامت زدن گزینه مربوطه حداكثر تا سه كانديد براي اين منظور انتخاب نماييد و منتظر تاييد يا رد درخواست خود از سوي دانشجويان منتخب باشيد. پس از تاييد مي توانيد با دانشجوي ارشد متقاضي تماس گرفته و در صورت توافق اطلاعات پروژه را بر اساس پروژه ارشد انتخابي پر نماييد. استاد راهنماي اين گونه از پروژه ها هم می تواند استاد راهنمای دانشجوی ارشد انتخابی شما باشد هم از بين ساير اساتيد گروه مشروط بر توافق خود استاد انتخاب شود.
پروژه کارشناسی پس از اتمام و قبل از دادن نمره باید به تایید دانشجوی کارشناسی ارشد برسد.

 
آزمون
 

آزمون